UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 7063076
*
nr 706 3076
Väggpendyl
förgylld, höjd: 85
Utrop:
600 kr
Såld:
1.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 augusti 2011
kl 18:58:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/7 19:44:41
1
300 kr
24/7 01:40:58
2
300 kr
24/7 01:41:17
2
350 kr
24/7 10:13:05
3
Vinnande bud
31/7 22:21:29
4
450 kr
1/8 17:43:35
5
900 kr
1/8 18:36:03
5
1.200 kr
1/8 18:39:33
5
1.500 kr
1/8 18:53:29
5
1.700 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
5407 Väggpendyl
1890-tal. Höjd: 120 cm
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:43
*
Väggpendyl
nr 706 3076
Väggpendyl
förgylld, höjd: 85
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 1.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 augusti 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/7 19:44:41 | 1 | 300 kr |
24/7 01:40:58 | 2 | 300 kr |
24/7 01:41:17 | 2 | 350 kr |
24/7 10:13:05 | 3 | Vinnande bud |
31/7 22:21:29 | 4 | 450 kr |
1/8 17:43:35 | 5 | 900 kr |
1/8 18:36:03 | 5 | 1.200 kr |
1/8 18:39:33 | 5 | 1.500 kr |
1/8 18:53:29 | 5 | 1.700 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
5407 Väggpendyl
1890-tal. Höjd: 120 cm
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:43